30 Aralık 2008 Salı

Janjan


Tür : Dram
Gösterim Tarihi : 12 Ekim 2007
Yönetmen : Aydın Sayman
Senaryo : Erdoğan Akduman
Görüntü Yönetmeni : Eyüp Boz
Müzik : Can Atilla
Yapım : 2007, Türkiye


Oyuncular

Berk Hakman (Janjan-Sadık) , Selen Seyven (Güzel) , Çetin Öner (Murtaza) , Levend Yılmaz (Kerim) , Aykut Oray (Mahmut) , Aykut Kayacık (Ahmet) , Özay Fecht (Fadime)
Janjan, Murtaza adlı yaşlı bir adamın yanında yaşayan zararsız bir delidir. Bir gün Murtaza, başlık parasını ödeyerek ’satın aldığı’ ismi gibi güzel olan Güzel’i eve karısı olarak getirir. Kasaba halkının yaşlı olan Murtaza ile Güzel’in bu garip evliliğini yadırgayıp dalga geçmesi, Murtaza’nın kıskançlık krizlerine girmesine neden olur ve Güzel’in evden dışarı çıkmasını yasaklar.

Bu durum, ikisi de farklı şekillerde toplumun dışına itilmiş Janjan ve Güzel’in birbirlerine yakınlaşarak aşık olmalarına neden olur. Bir süre sonra hamile kalan Güzel’in çocuğunun Murtaza’dan değil de Janjan’dan olduğunu bütün kasaba konuşmaktadır.

Janjan’ın evden kovulmasına ve Güzel’in de namusunun temizlenmesi için ailesine teslim edilmesine kadar varan olaylar, iki gencin hayatlarının büyük bir trajediye dönüşmesine neden olacaktır.çet sohbet chat sohbet kanalları sohbet siteleri sohbet odaları sıcak videolar sex izle sıcak video